بهترین وکیل جنایی تهران

بهترین وکیل جنایی تهران

در این مقاله میخواهیم در مورد بهترین وکیل جنایی در تهران را برای شما بگوییم که چگونه بهترین وکیل جنایی ایران را پیدا کنیم و چرا باید مشاوره حقوقی داشته باشیم.

وکیل جنایی وکیلی است که در پرونده های جنایی مسئول پرونده می شود و بیشتر وکالت قاتل یا مقتول را بر عهده می گیرد. و با تجربه بالایی که دارد می تواند راهنمایی های زیادی به کشف حقیقت نماید.

هزینه وکیل حقوقی جنایی در تهران چقدر است؟

حق الوکاله و هزینه های به خدمت گرفتن وکیل جنایی در تهران و در کل کشور یک مقدار حداقل و حداکثر دارد که توسط دادگاه هر ساله اعلام می شود. این هزینه بسته به تجربه و سابقه وکیل کم و زیاد می باشد.

این هزینه به علاوه 5 درصد مالیات در وکالت نامه نتظیم شده ثبت می شود و طبق آن باید از طرف موکل پرداخت صورت بگیرد.

چرا باید با وکیل جنایی مشاوره داشته باشیم؟

وکیل جنایی به وکیلی گفته می شود که در پرونده های کیفری و جنایی همچون قتل تجربه بسیاری داشته و توانسته در اینگونه پرونده ها موفقیت های زیادی کسب نموده باشد.

اینگونه وکلا باید تبحر زیادی بر مسائل جنایی داشته باشند و از نظر اخلاقی انسان های معتقدی باشند تا بتوانند در این دادگاه ها حق هیچ یک از موکلان ضایع نشود

شاید وکیل قتل یک تعریف دقیق از وکیل جنایی نمی باشد اما در ایران به وکلای جنای وکیل قتل نیز گفته می شود.

مراحل گرفتن وکیل پرونده های جنایی

پس از وقوع قتل باید این موضوع توسط ماموران انتظامی تایید شود که پس از آن بازپرس به محل وقوع جرم آمده و در مورد قتل تحقیق می نماید تا متهمان را شناسایی نموده و قرار دستگیری آن ها را صادر نماید.

پس از 24 ساعت که از بازداشت موقت گذشت باید به دادسرا ارجا داده شود تا اتهام قتل به او تفهیم شده و اگر قرار وصیقه ای نیاز باشد تایید شود و متهم بتواند با گذاشتن وصیقه تا قبل از برگذاری دادگاه در بازداشت نماند.

سپس در دادگاه مستنداد و اضهارات متهمان شنیده می شود تا قاضی به نتیجه مطلوب برسد.

وکلای جنایی زیادی در تهران حضور دارند ولی برای پیروزی در پرونده های جنایی باید بهترین وکیل جنایی تهران را به خدمت بگیرید.

برای اینکه بتوانید بهترین وکیل جنایی تهران را به خدمت بگیرید کافیست با وکلای ما تماس گرفته و مشکل خود را برای مشاورین ما توضیح دهید تا همکاران ما بهترین وکیل جنایی را برای کار شما معرفی نمایند.

ویژگی های وکیل جنایی خوب

اگر دچار مشکل جنایی شدید و پرونده جنایی برای شما در دادگاه ایجاد شد بهترین کاری که می توانید انجام دهید گرفتن بهترین وکیل جنایی است. زیرا وکیل جنایی عالی می تواند کمترین اتهامات را متوجه شما کند و کمترین مجازات را برای شما خواهد گرفت.

همچنین اگر به عنوان شاکی پرونده ای را برای مسائل جنایی باز می کنید اگر بهترین وکیل جنایی در ایران را در خدمت داشته باشید می توانید تمام حقوق خود را بدون هیچ کمی و کاستی دریافت نمایید.

وکیل جنایی خوب باید در تمام مراحل پرونده حضور فعال داشته باشند و به بهترین شکل ممکن دفاعیه را بنویسد و بتواند قاضی را با حرف هایش متقاعد نماید تا بهترین شرایط را برای شما فراهم نماید.

قتل چیست؟

قتل یکی از جدی ترین جرایم در دنیا می باشد و در دنیا مجازات های کیفری متفاوتی برای آن نوشته شده است. و به سه نوع تقسیم بنده شده و هر کدام حداقل و حداکثر مجازات منحصر به خود را دارد.

قتل عمد

این نوع جنایت به صورت عمدی انجام شده و بیشترین مجازات را دارد که تا قصاص پیش می رود.

قتل شبه عمد یا غیر عمد

این قتل کمی پیچیده می باشد و زمانی اتفاق می افتد که در درگیری عمدی به صورت غیر عمد قتل صورت می گیرد.

قتل غیرعمد و یا خطای محض

که معمولا تصادفات رانندگی در این گروه قرار گرفته می شود.

این مطلب را هم بخوانید:

شکایت از پزشک زیبایی

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *